Forum Ogólnopolskie Forum Mercedes W126  Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Narzędzia firmy Magnusson

 
Odpowiedz do tematu    Forum Ogólnopolskie Forum Mercedes W126 Strona Główna » Nasze narzędzia Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Narzędzia firmy Magnusson
Autor Wiadomość
Nemo
Administrator
Administrator


Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 5669
Skąd: Koszalin

Post Narzędzia firmy Magnusson Odpowiedz z cytatem
Chyba jestem pierwszy na tym nowym Forum. Jest jednak przyczyna dla której chciałbym podzielić się z kolegami doświadczeniem przed nabyciem chłamu proponowanego na naszym rynku. Ja mam już pierwszego kandydata na złom.
Właśnie nabyłem mały komplecik. f-my Magnusson. Pierwszy kontakt dosyć przyjemny. Trochę za mocny zameczek ale pomyślałem, że z czasem się wyrobi. Małe nasadki ładnie wyglądały. Problemy rozpoczęły się kiedy zechciałem dokładnie obejrzeć nowy nabytek. Wszystkie elementy tak "dobrze" siedziały, że aby je wydobyć musiałem wziąć do ręki małe szczypce. Rozmieszczone baaaardzo nieergonomicznie. Normalnie nawet moje szczupłe palce miały problem jak je wyjąć z pudełeczka. No i teraz rozpoczęły się kłopoty. Owszem ładnie wyglądały ale jak się okazało wykonanie bardzo NIEPRECYZYJNE Chwiały się na obsadkach. Szczytem rozczarowania była jednak Grzechotka. NIE SPOSÓB było nałożyć na nią nasadkę. Ani jedna nie została osadzona mimo wielu prób. Zupełnie niemożliwe. Nowe narzędzie i z powodu brakoróbstwa BEZUŻYTECZNE. Oczywiście napis na pudełku Gwarancja Dożywotnia. Magnusson To chyba szwedzka firma, powierzyła ona produkcję żółtym rączkom. Chyba źle na tym wyjdzie. Na opakowaniu jest Made in PRC. To najgorszy znak producenta na świecie. Odradzam jej produkty wszystkim, którzy mieliby okazję kupić jakieś tanie i dobre narzędzia. Po prostu nie ma na świecie takiej produkcji, która by posiadła te obydwie cechy razem. Mój zakup jest tego najlepszym dowodem.

_________________
Nie udzielam porad na PW. Od tego są odpowiednie forumowe Działy.
Pamiętaj! Gdy jeździsz szybko, później będą Cię wolno nieśli.
Szczęście jest na świecie jedyną rzeczą, która się mnoży kiedy ją dzielisz.
Nie Gru 30, 2018 20:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Gru 30, 2018 20:55
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Ogólnopolskie Forum Mercedes W126 Strona Główna » Nasze narzędzia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Ogólnopolskie Forum Mercedes W126   

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (Photoshop Tutorials)